Image Alt

Teknik Gösterimler

LCD/LED EKRAN
Kondisyon ürünlerimizde kullanılan LCD ve ya LED ekranlarda hız, zaman, mesafe, kalori, nabız gibi değerlerinizi kolayca takip edebilirsiniz.

MULTIMEDYA
Kondisyon ürünlerimizde Mp3, İpad, iphone, ipod, SD kart, USB gibi giriş özellikleri bulunmaktadır. Böylelikle sporunuzu yaparken bir yandan istediğiniz müzikleri keyifle dinleyebilirsiniz.
MAKSİMUM HIZ
Kondisyon ürünlerimizde motor güçlerine bağlı olarak maksimum hız/saat göstergesini ifade etmektedir. Ürünlerimiz  12km-18km hız/saat olarak tasarlanmıştır.
FLEX ZEMİN
Kondisyon ürünlerimiz için özel olarak geliştirilmiş Flex Zemin Sistemi koşu bandında adeta yastık görevi görür. Bu sistem yastıksız yüzeylerde karşılaştırıldığında, diz ve eklemlere uygulanan baskıyı %40’a varan oranlarda azaltır ve zedelenme olasılığını düşürür. Aşınmayı veya eklemlere basıncı azaltır.

GENİŞ BANT
Koşu bantlarımız her kullanıcının istediği geniş yürüme alanına sahiptir. Böylelikle kullanıcılar rahat adımlarıyla kendilerini  adete doğada  hissedecekler.

BODY FAT
Kondisyon ürünlerimizle ‘Vücüt Yağı Ölçme’ (Body fat) fonksiyonunu kullanarak, vüdunuzdaki yağ oranını öğrenebilir, ve kişiye özel egzersiz programlarından birini seçerek daha disiplinli bir  çalışma yapabilirsiniz.
OTOMATİK EĞİM
Otomatik eğim özelliği ile eğimli bir koşu parkurunda yürüyormuş hissine kapılırsınız. Örneğin; otomatik eğimsiz bir koşu bandında yarım saat koştuğunuzda  130 kalori harcarken, otomatik eğimi olan bir koşu bandında yine yarım saat koştuğunuzda harcadığınız kalori miktarı 240-250 olacaktır. Direk hız ve eğim tuşlarını kullanarak istediğiniz hız ve eğimi kullanabilirsiniz. Kollarda hız ve eğim arttırma, azaltma tuşları ile yine nabız sensörlerinden ellerinizi kaldırmadan hız ve eğimi ayarlama seçeneğini kullanabilirsiniz.
Close