Image Alt

Bulunduğu sektörlerde daima üst sıralarda yer almayı hedefleyen Spor Dünyası Dış Tic. A.Ş her geçen sene sektörün ihtiyaçlarına yönelik yeni ürünler geliştirmektedir. Grubumuz ayrıca Dünya’da yaşanan tüm gelişmeleri çok yakından takip etmekte ve uygulamaktadır. Grubumuz araştırma ve geliştirme faaliyetlerine büyük önem vermektedir çünkü büyüme stratejimiz sürekli öğrenme ve çalışma üzerine kuruludur.

Spor Dünyası olarak sektörde prestij ve saygı görmeyi her zaman para kazanmanın önünde tutmaktayız. Bu nedenle ürünlerimize ve markalarımıza yatırım yapmaktayız.

Markalarımız Türkiye’de sporun tarihi kadar alışılagelmiş, aynı zamanda sektörde takip edilen ve insanların sürekli tercih ettiği spor markalarının başında gelmiştir. Bu nedenle her sene çizgimizi bozmadan portfoyümüze uzun ömürlü yeni ürünler ekleyerek spor sektörünün trend belirleyicisi olarak hizmet vermeyi öncelikli görev edindik.

Üretimlerinde sağlığa uygun malzemelerin kullanılmasının ön planda tutulduğu Spor Dünyası’nda aynı zamanda ürün tasarımları üzerinde büyük emekler sarf edilmekte, tasarlanan ürünlerde müşteri memnuniyetine daima büyük özen gösterilmektedir.

İkitelli’de bulunan 3500 metrekarelik Merkez Plazamızda Pazarlama ve Satış, Dış ticaret. Finans, Muhasebe bölümlerimize siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Beylikdüzünde bulunan fabrikamızda ise Lojistik ve Tedarik Zinciri Yönetimi, Satış Sonrası Servis Hizmetleri koordine edilmektedir.

Grubumuzun ana faaliyetleri İstanbul’daki Merkezinden yürütülmekte olup, size daha kaliteli hizmet sunabilmek için Türkiye’nin her şehrinde bayiliklerimiz bulunmaktadır.

Bizim için önemli olan müşterimizin bizi tercih ettiklerinde onlara her zaman beklentilerinin çok üzerinde hizmet ulaştırmaktır. Bu nedenle ürünlerimizde sektörün durumu ne olursa olsun kalitemizden asla ödün vermemekteyiz. Markamızın bize yüklediği sorumluluğun bilincinde olup bu gaye ile hareket etmekteyiz.

Misyonumuz

– Doğayı korumak ve çevreye mümkün olduğu kadar zarar vermeyen ürünler geliştirmek
– Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına marka bilinç ve sorumluğumuzla cevap vermek
– Devletimize, müşterilerimize, çalışanlarımıza karşı daima dürüst olmak
– Müşterilerimiz vermiş olduğumuz ürün ve hizmet kalitesinden memnun olsalar bile sürekli daha iyi ürün ve hizmet kalitesi ulaştırmaya özen göstermek,
– Müşteri ilişkileri bölümümüzle Satış Sonrası Servisimizden en yüksek verimi elde etmek,
– Teknolojiyi ve müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarını sürekli takip ederek ürün portföyümüze marka değerimizi yansıtabilecek yeni ürünler eklemektir.

Vizyonumuz

– Hizmet kalitesini düşürmeden yüksek kaliteli ve sağlam ürünler geliştirmek,
– Çalışanlarımıza Toplam Kalite Yönetimi eğitimleri düzenleyerek % 100 müşteri memnuniyeti sağlamak,
– Kolayca değişebilen trendleri öngörmek ve bu doğrultuda yer aldığımız sektörlerde takip edilen lider firma olmaktır.

Close